אקומנא - יעוץ ופיתוח ארגוני

דרכי התקשרות

חברת אקומנא בע"מ - חשיבה שתזיז אותך!

החברה מתמחה ביצירת תנועה אצל לקוחותיה לטובת מציאת עבודה, הגדלת הכנסה ופיתוח עסקי וארגוני.

אנו פעילים מצפון ועד דרום

כתובתנו רח' התיכון 33 חיפה
מיקוד 32296

חן - 0542-333-399

יואב - 0523-834-335

מה השם שלך? מה הכתובת דואל שלך?Invalid Input מה המספר טלפון שלך?Invalid InputInvalid InputInvalid Input Invalid Inputמה תוכן הפנייה? בכמה מילים


Invalid Input Invalid Input

*פרטיותכם חשובה לנו, אנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר בפרטים לאף גורם חיצוני


יעוץ ופיתוח ארגוני

שימוש ספירלי במודל 'רצון ורעיון' לשם הנחלת גישה של רצון לתנועה, שינוי מרצון וכוונה להתפתח לכדי מצוינות בניצול ויצירת הזדמנויות, חדשנות ביחס לפיתוח מוצרים והתייעלות והגברת החוסן בהתמודדות עם לחץ ושחיקה מקצועית ואישית.

השימוש במודל מאפשר בהירות ובמהירות. מנהלים וצוותים שמקבלים הצצה אל התנועה הבלתי נראית של הצוותים ויכולת בחירה של צורת ההתערבות המיטבית להשגת המטרות - מגיוס משאבים פנים ארגוניים דרך הפעלת מערך התנדבות ועד ליחסי ציבור לפעילות המנהלים והצוותים.

פיתוח צוותים וקבוצות

כשצריך להבין פערים ביחס ליכולת של קבוצת עובדים לזוז בקצב הנכון ובכיוון הנכון עם הרעיון החדש, אנחנו מציעים 2 תובנות מהותיות העולות מתוך פעילות משולבת של בירור רצונות ופיתוח רעיונות מואץבירור רצונות מסביר היכן נמצאים הלבבות של האנשים (מסמנכ"לים ועד לראשי צוותים וצוותי הייצור), פיתוח רעיונות מואץ מבהיר על מה יותר נכון ללכת בשעה זו – באיזה רעיון יש הכי הרבה מקום להשפעה והגשמת המטרות.

 

רצון ורעיון

להבהרה, מיקוד והבנת פערים ביחס ליכולת הצוות לזוז בכיוון ובקצב הרצויים.

למקרים שהתכנית עבודה לא מתקדמת, רמת השיח פחות חיובית מפעם או במקרה שאתם מובילים קבוצה שנדרשת לבחור פרויקט אנחנו מציעים 2 תובנות מהותיות העולות מתוך פעילות משולבת של בירור רצונות ופיתוח רעיונות מואץ

פיתוח וליווי מנהלים ור"צ

עבודה אישית ממוקדת על בניית תכניות עבודה, גיבוש זהות כמוביל.ת פעילות ופיתוח כלי תקשורת והנעת צוות.

חיזוק היכולת להתמודד עם שינויים, בניית חזון אישי בתפקיד, העמקה בסגנונות ניהול, מיקוד בבניית והוצאה לפועל של תכניות עבודה, חזקות ומשאבי כח מול חסמים ומעכבי התקדמות, תמיכה מקצועית וניהולית, שיתוף מידע ורכישת סמכות ניהולית.

אחריות תאגידית

פעילויות למיצוי פוטנציאל ההשפעה החברתית של הארגון על הסביבה הקרובה לאזור בו ממוקם ופועל הארגון. הפעילויות נעות מהמרחב הפנים ארגוני ועד לגבול הרשות המקומית בה פועל הארגון ונותן לעבודים בארגון את ההזדמנות להשפיע חברתית הן בתוך הארגון והן מחוצה לו.

 

מרווח לרווחה

תכנית לשיתוף עובדי הארגון בתכניות לקידום אוכלוסיות מוחלשות המתגוררים קרוב למיקום הארגון.

הכשרה בסיסית בהדרכה לשם העברת מפגשים בתחומי התפעול, רכש, התנהלות כלכלית, שירות, מכירות, שיווק, יחסי ציבור, ייצור ופיתוח מוצרים, תמיכה ושימור לקוחות ועוד...

קומפוסטר ארגוני

תכנית פיתוח חוגי העשרה המושתתים על תחומי העניין והכישורים הייחודיים של העובדים ולטובת העובדים.

לדוגמא, דינה ששולחת מייל שבועי "בראש ירוק" - שמירה על קיימות במקום העבודה, נטע שכל כמה שבועות מעדכנת על חידושים באופנת נעלי נשים, יבגני שמסתובב במשרדים ומייעץ לפי תפיסת הפאנג שווי ורוני שכל חמישי מביא לחמים שהוא אופה ומפיץ את המתכון במייל.

מעורבות ארגונית

מודל עבודה המעצים את הכוונה והכוח להשפיע אצל קבוצות וצוותים. ע"י שילוב בין תפיסות חדשניות ומסורתיות (NLP וקבלה בהתאמה) אנחנו מנגישים בקלילות מתודות עבודה עמוקות שמאפשרות התנסות ולמידה משמעותית אצל קבוצת היעד בארגון. בתהליך הקבוצתי המשתתפים מוכשרים בכלים לבניית קשרים בין קליקות שונות בארגון ובהרחבת וביסוס קשרים קיימים.

 

נאמני מעורבות בארגונים

פיתוח מפה חברתית ביחידה ארגונית או בכלל הארגון תוך זיהוי צמתים בעלי יכולת להיות מקדמי מעורבות ארגונית.

פיתוח הון אנושי נקודתי לשיפור תוצאות ותפוקות הארגון. קבוצת המטרה תהה מקדמי מעורבות ארגונית ואנו מזהים פוטנציאל לא ממומש שאותו ניתן לפתח באמצעות אימון מיומנויות למקדמי המעורבות. לקריאה אודות השפעת רמת מעורבות העובדים על התוצאות הארגוניות לחצו להורדה.

הקשבה ותקשורת מקרבת

סדנה חווייתית בנושא תקשורת בין אישית ותקשורת מקרבת ככלים לטיוב הקשר והחיבור בין קבוצות שונות בארגון.

הסדנה מעמיקה את ההיכרות ומחזקת את האמון בין היחידות הארגוניות, בונה הערכה וכבוד הדדיים דרך חקר רצונות אישיים וקבוצתיים וגיבוש של עקרונות ליצירה וקידום של מרחב מחשבתי והתנהגותי שמחזק את היכולת לקדם את המטרות הרלוונטיות תוך מיצוי של חזקות ומשאבי כוח.

דרכי התקשרות

חברת אקומנא בע"מ - חשיבה שתזיז אותך!

החברה מתמחה ביצירת תנועה אצל לקוחותיה לטובת מציאת עבודה, הגדלת הכנסה ופיתוח עסקי וארגוני.

אנו פעילים מצפון ועד דרום

כתובתנו רח' התיכון 33 חיפה
מיקוד 32296

חן - 0542-333-399

יואב - 0523-834-335

השאר פרטים ונחזור אליך

מה השם שלך?
מה הכתובת דואל שלך?
מה המספר טלפון שלך?
מה תוכן הפנייה? בכמה מילים
Invalid Input
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input