דרכי התקשרות

חברת אקומנא בע"מ - חשיבה שתזיז אותך!

החברה מתמחה ביצירת תנועה אצל לקוחותיה לטובת מציאת עבודה, הגדלת הכנסה ופיתוח עסקי וארגוני.

אנו פעילים מצפון ועד דרום

כתובתנו רח' התיכון 33 חיפה
מיקוד 32296

חן - 0542-333-399

יואב - 0523-834-335

מה השם שלך? מה הכתובת דואל שלך?Invalid Input מה המספר טלפון שלך?Invalid InputInvalid InputInvalid Input Invalid Inputמה תוכן הפנייה? בכמה מילים


Invalid Input

*פרטיותכם חשובה לנו, אנו מתחייבים שלא למסור את כתובת האימייל שלכם ושאר בפרטים לאף גורם חיצוני

אקומנא

אקומנא - חשיבה שתזיז אותך! מובילה תהליכי ליווי מעמיקים לקהילות, ארגונים, קבוצות ואנשים פרטיים למטרת גיוס כוח הרצון ויצירת הנעה לפעולה. החברה מתמחה בהכוונה ומיקוד, גיבוש של זהות קבוצתית ואישית, עוררות כוח הרצון להתנעת שינויים של הפרט והקבוצה, ליווי והכוונת יוזמות קהילתיות ובניית לכידות חברתית בקהילה.

את החברה ייסדו חן גן אל ויואב גרנות שנפגשו בשנת 2012 במסגרת עבודה משותפת.

"באותה נקודת זמן שנינו עבדנו כשכירים באותו ארגון כשבמקביל עסקנו בהנחיית קבוצות בנושאי תעסוקה, יזמות ופיתוח אישי. מתישהו התיישבנו לקפה על אפשרות לשלב ידיים ובשיחה הבנו ששנינו רוצים לתת מענה אמיתי לכולם ומנקודת המוצא הזו גם בנינו את החזון שלנו לארגון שיכול לפעול בפריסה ארצית, שיש לו מנחים עם תשוקה לקדם ולהעצים אוכלוסיות שונות - כל מנחה והתשוקה שלו או שלה - קידום חינוך לקיימות, קידום של נשים \חרדים \ בעלי תשובה \ נוער וצעירים בסיכון ולא בסיכון \ גברים מובטלים, נשים מובטלות \ מכורים נקיים \ בעלי צרכים מיוחדים \ צעירים אקדמאים בפריפריה שנתקלו בתקרות זכוכית ועוד.

אנחנו מתמחים בשינוי דפוסי חשיבה דרך שינוי דרכי התבוננות על המציאות וזיהוי הזדמנויות. שינוי נקודת המבט ביחד עם כלים מעשיים לכישורי חיים ועשיה בשטח מייצרים רצף של הצלחות קטנות שמצטרפות לשינויים משמעותיים בחיי המשתתפים.

התחלנו בבניית סדנאות ייחודיות המבוססות על חיבור המשתתפים לרצונות (הרדומים בדרך כלל) ולכוחות שלהם ובנינו כלים כדי להתניע את הרצון לעבר מהלכים שיקדמו את המשתתפים - התחלנו בנושא יזמות ותעסוקה וחשבנו על המושג "זהות תעסוקתית" קרי, הזהות שלי בשוק התעסוקה, כך שהעיסוק של המשתתפים יהיה סביב גיבוש של זהות חדשה. ראשית, זהות תעסוקתית חדשה בעיני רוחם ואז אל מול שוק התעסוקה כך שלכל אדם שירצה בכך תהיה את היכולת לבנות את העתיד שלו מחדש - להצליח לבנות מסלול קריירה אישי ולשים רגל על המדרגה הראשונה כדי להתחיל לעשות שינוי אמיתי!

הקמנו את אקומנא - חשיבה שתזיז אותך! ב 2014 ומאז העברנו מאות סדנאות לקבוצות בנושאי תעסוקה ופיתחנו תכניות להכשרת צוותים שעוסקים בקידום תעסוקתי. עברו אצלנו כבר יותר מ 3000 משתתפים שעשו שינוי בתעסוקה ובחלקם שינויים מרחיקי לכת - אנשים שלתפיסתם היו ללא יכולת לשנות את המציאות התעסוקתית שלהם - מצאו עבודות שמקדמות אותם, פתחו עסקים או שידרגו עסקים קיימים והגדילו אותם, אנשים החלו לחשוב מחוץ לקופסה איך להגדיל הכנסות ממה שהם כן יודעים לעשות (וגילו שיש להם יכולות וכישורים), בעלי צרכים מיוחדים שלמדו לדבר את היכולות שלהם ויצאו להתנדבות ולהעצמה אישית,  נוער בסיכון שגילה שיש דבר כזה הצגה עצמית ולמד לדבר מי הוא ומה הוא נותן ותורם, נשים שעבדו בעבודות חסרות הכשרה ויצאו ללימודים ולעבודה והחלו לפרנס בתים ועוד….

דרכי התקשרות

חברת אקומנא בע"מ - חשיבה שתזיז אותך!

החברה מתמחה ביצירת תנועה אצל לקוחותיה לטובת מציאת עבודה, הגדלת הכנסה ופיתוח עסקי וארגוני.

אנו פעילים מצפון ועד דרום

כתובתנו רח' התיכון 33 חיפה
מיקוד 32296

חן - 0542-333-399

יואב - 0523-834-335

השאר פרטים ונחזור אליך

מה השם שלך?
מה הכתובת דואל שלך?
מה המספר טלפון שלך?
מה תוכן הפנייה? בכמה מילים
Invalid Input
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input